Huisartspraktijk Ternaard – Ternaard
Header afbeelding
Huisartspraktijk Ternaard
van Harinxmastrjitte 9 9145 TA
Ternaard

Uw huisarts in Ternaard

U kunt via onze website vragen stellen en herhaalrecepten aanvragen. De huisarts probeert de vragen die voor 10 uur ’s ochtends zijn gesteld, dezelfde dag te beantwoorden. Herhaalrecepten die voor 16 uur besteld zijn staan na 2 werkdagen voor u klaar in onze praktijk en kunnen worden opgehaald vanaf 16 uur of worden bezorgd, bezorgen kan alleen bij patiënten die niet naar de praktijk kunnen komen door lichamelijke klachten en bij 70+

Let op, medicatie afhalen uitsluitend tussen 16 en 17 uur ook als uw medicatie al klaar staat! Dit om te voorkomen dat de assistente steeds gestoord wordt tijdens haar werkzaamheden

Wilt u ook toestemming geven zodat andere zorgverleners uw gegevens digitaal kunnen inzien?
Klik dan hier

Telefoon: 0519-571316
Fax: 0519-571961
Emailadres: info@huisartspraktijkternaard.nl
 
Uit onderzoek is gebleken dat 1 op de 3 medicijngebruikers behoefte heeft aan begeleiding, om hier gehoor aan te geven maken wij gebruik van Kijksluiter. Kijksluiter is een hulpmiddel die door middel van filmpjes de medicijngebruiker laat zien hoe het moet worden ingenomen en wat bijvoorbeeld de bijwerkingen kunnen zijn.

Vanwege een tekort aan huisartsen  moet ik  door de week af en toe s ‘nachts in Leeuwarden  werken.

Op  18-10-2023, 24-10-2023, 25-10-2023 ben ik om 8.15 uur  in het praktijk aanwezig vanwege de nachtdienst van DWF  in het MCL.

Het betreft van de griepvaccinatie in 2023:

Patiënten met een achternaam beginnende met op 01-11-2023

A t/m C 15.00-15.15

D t/m G 15.15-15.30

H t/m K 15.30-16.00

L t/m N 16.00-16.15

O t/m R 16.15-16.30

S t/m U 16.30-17.30

V t/m Z 17.30-18.00

Indien u op deze dagen niet kan komen heb ik een extra spreekuur: op 08-11-2023 tussen 15.00-16.30 uur ingepland.